RestoranasUžburiančioje aplinkoje įsikūręs Viva Green restoranas siūlo įvairų europietiškos virtuvės meniu: elegantiški vieno kąsnio užkandžiai, gaivios salotos, įvairūs ir sotūs karštieji patiekalai, šventiškai dekoruoti tortai. Taip pat mielai išpildysime Jūsų individualius pageidavimus, priderinsime meniu prie pasirinktos šventės tematikos.
Jaukaus medinio restorano erdvioje 250 kv.m salėje yra 140 sėdimų vietų,  o stovimo pobūvio metu galime aptarnauti iki 250 svečių.
Viva Green Resort restoranas – puiki vieta pobūviams, jubiliejams, šimtadieniams, išleistuvėms, vestuvėms, krikštynoms ar kitai Jūsų šventei ar renginiui.Restoranas dirba išskirtinai Jums Jūsų šventės metu.

Vestuvės

Viva Green restoranas puiki vieta tiek nedidelėms ir jaukioms vestuvėms, tiek didelei ir iškilmingai Jūsų gyvenimo šventei, o romantiška gamtos apsuptis žavi jaunavedžius visais metų laikais.

Daugiau

Gimtadienis

Gimtadieniams ir jubiliejams siūlome iškilmingą ir gurmanišką pobūvį restorane, originalią ir linksmą šventę gamtoje su grilio patiekalais. Jaukiems šeimos ar draugų susibūrimams šia proga, galite rinktis pirčių zonoje esančią nedidelę salę (iki 30 žm.) – vaišėmis pasirūpinsime mes arba pasiūlysime mūsų marinuotus kepsnius išsikepti čia pat esančioje kepsninėje.Šventės dalyvius galime apgyvendinti virš pirčių zonos esančiuose kambariuose.

Daugiau

Krikštynos

Viva Green restoranas mielai surengs iškilmingus pietus pirmosios Jūsų mažylio šventės proga. Siūlome Jums kruopščiai suderintą meniu, specialiai krikštynoms dekoruotus tortus, taip pat atskirą meniu ir daug erdvės mažųjų šventės dalyvių šėlionėms.

Daugiau

Išleistuvės

Viva Green restoranas šiai jaunatviškai šventei siūlo ne tik abiturientams, bet ir jų mokytojams bei tėveliams subalansuotą restoranomeniu bei draugiškas kainas. Daug vietos atlikėjams ir šokiams restorane, didžiulis laužas nakties palydoms ir virš ežero kylanti saulė...

Daugiau

Banketas

Viva Green restorano komanda padės Jums sukurti nepriekaištingą oficialios šventės atmosferą. Dėmesingo ir profesionalaus aptarnavimo bei įvairaus restorano meniu dėka galime surengti įvairių tipų oficialų pobūvį Viva Green patalpose arba suteikti kokybiškas maisto tiekimo ir renginio aptarnavimo paslaugas Jūsų pasirinktoje vietoje.

Daugiau

Išvežamieji pobūviai

Jei rengiate šventę namuose, gamtoje ar kitoje Jūsų pasirinktoje vietoje, pasikliaukite restorano Viva Green komanda – mes rengiame išvežamuosius pobūvius. Jūsų patogumui ir gerai nuotaikai siūlome: originalius, puikaus skonio patiekalus iš mūsų meniu ar pagal individualius Jūsų pageidavimus, maisto pristatymą į Jūsų šventės vietą, šventės vietos paruošimą ir stalų serviravimą, profesionalų ir dėmesingą renginio aptarnavimą.

Daugiau

Pobūvių salės

Privačioms ar įmonių šventėms galime pasiūlyti įvairių salių nuomos variantų. Jūsų renginiams – erdvi restorano salė, talpinanti iki 250 žmonių – oficialiems ar iškilmingiems pobūviams, atskiros salės– iki 50 žmonių susibūrimams ar nedidelė salė (iki 30 žmonių) pirčių zonoje – kameriniam draugų, artimųjų ar kolegų pasisėdėjimui. Jūsų patogumui, maistą paruošti ir renginį aptarnauti visada pasirengusi Viva Green restorano komanda.