ApgyvendinimasViva Green komplekso svečiams siūlome nakvynę pušyno prieglobstyje, jaukiuose dviaukščiuose nameliuose. Kiekviename namo aukšte įkurti du dviviečiai ir vienas trivietis kambarys, jiems skirtas atskiras dušas ir WC; iš viso – 28 vietos. Didesnėms kompanijoms galime pasiūlyti hostelio tipo apgyvendinimą su daliniais patogumais– iki 40 žmonių. Šiltuoju metų laiku galime papildomai apgyvendinti iki 120 žmonių šešiaviečiuose–aštuonviečiuose kambariuose.

Kambarių nuoma

Trumpam pabėgimui nuo miesto šurmulio ar nakvynei šventės metu galite išsinuomoti dviviečius ir triviečius kambarius.Nedideliuosedviejų aukštų nameliuose apgyvendiname ištisus metus –čia visada šilta ir jauku. Iš viso galime pasiūlyti 12 kambarių (28 vietas). Viename aukšte įrengti trys kambariai, kuriems skirtas atskiras dušas arba vonia ir WC. Kiekviename namelyje įrengta mini virtuvėlė – šaldytuvas, mikrobangų krosnelė, virdulys.

Daugiau

Namelių nuoma

Didelėms ir smagioms kompanijoms privačių ar įmonės švenčiu metu, turistų nakvynėms, stovykloms, galime pasiūlyti įvairių apgyvendinimo variantų: hostelio tipo – salėse iki 20 žmonių, stovyklų korpuse – kambariuose po šešis–aštuonis žmones (tik šiltuoju metu laiku, su patogumais).

Daugiau